O nás

Jsme ryze česká firma se sídlem v Jihlavě. Jsme společnost O.K.AUTOMOT, s.r.o. a už od roku 2009 poskytujeme komplexní servis v oblasti personalistiky včetně podpůrných služeb, a to jak ve výrobním, tak i nevýrobním sektoru. Působíme výhradně na tuzemském trhu. Jsme členy Asociace Poskytovatelů Personálních Služeb.

Našim klientům nabízíme pestrou škálu služeb. V maximální možné míře podporujeme jejich podnikatelskou strategii i její další rozvoj. Přizpůsobujeme se.  Vše řešíme s důrazem na maximální profesionalitu. Poskytujeme personální služby nejen komplexně, ale i na základě dílčího požadavku. Záleží pouze na vás, kterou variantu na základě momentálních potřeb preferujete.

Nejsme nováčkem. Máme dostatek zkušeností. Portfolio našich klientů je pestré. Právě díky našim klientům víme, jaké mají personální problémy, a co je hlavní, umíme je řešit. Vše dotahujeme dokonce. Obraťte se na nás. Pro Vaši úplnou spokojenost. Jsme zavedenou společností. Proto, na rozdíl od jiných konkurenčních společností, můžeme garantovat nejen záruku spokojenosti a spolehlivosti, ale také maximální efektivitu Vámi vynaložených nákladů.

Pomáháme ovšem účinně řešit nejen personální otázky, ale snažíme se pomoci i těm, kteří zatím v životě moc štěstí neměli. Už několik let se aktivně angažujeme v projektech jako Dobrý anděl, Rafael Dětem nebo For Help. Finančně pomáháme také několika soukromým osobám. Navíc jsme vám zase o něco blíž. Naše pobočky můžete nalézt v Jihlavě, Praze a Brně.